8290-184 , 8290-191 , 8256-016
Electrically Powered Governor

Her bir Woodward Elektrikle Çalışan Governor (EPG) sistemi üç temel parça içerir: • Motor devrini motorlu bir vitesten algılayan Manyetik bir alıcı (MPU) • MPU'dan hız sinyalini alan, bir referans sinyaliyle karşılaştıran ve kontrolün aktüatöre gönderdiği bir kontrol sinyali üreten bir hız kontrolü. • Sinyali kumandadan alan ve çıkış milini bu sinyale göre konumlandıran bir aktüatör. Çıkış mili yakıt kontrolüne bağlıdır. İki EPG modeli mevcuttur: 1. Başlangıç yakıt limiti veya çift dinamikle kullanılabilen eşzamanlı hız kontrolü 2. Bir yük sensörü içeren ve jeneratör setleri için droop kontrolü sağlayan droop hız kontrolü. Farklı çalışmalarda kullanım amacıyla çıkış gereksinimleri için farklı aktüatör boyutları mevcuttur. 12 veya 24 voltluk sistemler için modeller mevcuttur.

ÖZELLİKLER VE İŞLEVSELLİK

Her bir Woodward Elektrikle Çalışan Governor (EPG) sistemi üç temel parça içerir:

  • Motor devrini motorlu bir vitesten algılayan Manyetik bir alıcı (MPU)
  • MPU'dan hız sinyalini alan, bir referans sinyaliyle karşılaştıran ve kontrolün aktüatöre gönderdiği bir kontrol sinyali üreten bir hız kontrolü.
  • Sinyali kumandadan alan ve çıkış milini bu sinyale göre konumlandıran bir aktüatör. Çıkış mili yakıt kontrolüne bağlıdır.

İki EPG modeli mevcuttur:

  1. Başlangıç yakıt limiti veya çift dinamikle kullanılabilen eşzamanlı hız kontrolü
  2. Bir yük sensörü içeren ve jeneratör setleri için droop kontrolü sağlayan droop hız kontrolü.

Farklı çalışmalarda kullanım amacıyla çıkış gereksinimleri için farklı aktüatör boyutları mevcuttur.

12 veya 24 voltluk sistemler için modeller mevcuttur.